Giriş Yap Kayıt Ol
Oppo Reno 3 Pro Alınır Mı? | Firmalar Portalı
Oppo Reno 3 Pro Alınır Mı?

Oppo markası son zamanlarda ürettiği cihazlar ve yürütmüş olduğu pazarlama çalışmalarıyla ilgi görüyor. Teknoloji dünyasının gündemini sürekli olarak meşgul eden modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Oppo Reno 3 Pro modeli de markanın son çıkarmış olduğu amiral gemisi modelleri arasında yer almaktadır. Markanın ülkemiz pazarına yeni girmiş olmasına rağmen, kısa sürede elde ettiği başarı dikkatlerden kaçmıyor. Gelin, markanın elde ettiği başarının arkasında neler yatıyor birlikte göz atalım.

Markanın son gözdeleri arasında yer alan Reno 3 Pro modeline yakından bakmak, Oppo’nun sahip olduğu kaliteyi açıkça gözler önüne serecektir. Ayrıca kendi segmentindeki rakip modellere kıyasla son derece uygun bir satış fiyatına sahip olması da satış rakamlarını yükselten etkenler arasında gösteriliyor.

Oppo Reno 3 Pro

Neden Oppo Reno 3 Pro?

Piyasada benzer donanım özelliklerine sahip birçok akıllı telefon modeli olduğu biliniyor. Fakat, özellikle ülkemizde geçerli olan düzenlemeler neticesinde telefon fiyatlarının son derece yükseldiği bilinmektedir. Reno 3 Pro modeli tam da bu noktada ön plana çıkıyor. Apple, Samsung, Huawei gibi markaların amiral gemisi modellerini satın almak her geçen gün zor bir hal alıyor. “Neden Oppo tercih edilmeli?” sorusuna verilecek ilk cevap, cihazın tam bir fiyat performans ürünü olmasıdır.

Diğer yandan VOOC hızlı şarj 4.0 teknolojisi cihazın can alıcı noktası olarak ön plana çıkarılmaktadır. Paylaşılan teknik verilerde ve analizlerde Reno 3 Pro’nun sıfırdan yüzde 50 şarj kapasitesine sadece 20 dakikada ulaşabildiği belirtiliyor. 4 kameralı ve yüksek performans odaklı bir cihazın bu denli kısa bir sürede şarj edilebiliyor olması kullanım pratikliği açısından büyük bir önem taşıyor.

Aşağıda yer alan teknik detaylara bakıldığında cihazın neden tercih edilmesi gerektiği bir kez daha gözler önüne serilmektedir.

Oppo Reno 3 Pro Teknik Detayları Dikkat Çekiyor

  • Mediatek Helio P95 işlemci
  • 8 GB RAM
  • 128 GB dahili depolama alanı
  • Android 10 işletim sistemi
  • 4025 mAh batarya kapasitesi
  • 6,4 inç Super AMOLED ekran
  • 48 MP + 13 MP + 8 MP + 2 MP olmak üzere dörtlü arka kamera ünitesi
  • Bluetooth 5.0 desteği


    https://www.retorik.net/haber/oppo-reno-3-pro-alinir-mi

67 kez görüntülendi. / 24-06-2020 tarihinde eklendi.