Giriş Yap Kayıt Ol
Kurumsal | Firmalar Portalı

HİZMET SÖZLEŞMESİ

İş bu Üyelik Sözleşmesi (bundan böyle SÖZLEŞME olarak anılacaktır), Firmalar Portalı (bundan böyle Firmalar Portalı olarak anılacaktır) tarafından işletilen www.firmalarportali.net internet adresinde ürün satım yapmak üzere yer alan özel ve/veya tüzel kişi ve/veya kurum (bundan böyle ÜYE olarak anılacaktır) ile Firmalar Portalı arasında üye kayıt aşamasında yapılmıştır.
 
  Firmalarportali.net’ e Üye olabilmek için Üyelik Formu’nun eksiksiz doldurulması gerekir. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan ÜYE kayıtsız şartsız taahhüt eder. Üyelik başvuru formuna bilgi girişi yaparken, bilgi formunda istenilen hususların eksiksiz ve açık olarak doldurulması zorunludur.
 
  ÜYE, Firmalar Portalına üye olmak aracılığıyla işbu SÖZLEŞME ‘nin tamamını okuduğunu, içeriğini tamamıyla anladığını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiğini ve onayladığını peşinen taahhüt eder.

 

www.firmalarportali.net sitesine üye olan firmaların bilgileri Firmalar Portalı tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabilir ve paylaşılabilir. Siteye bırakılan firmalar Firmalar Portalı tanıtımları için kullanılacaktır.

 

Bu üyelik ilişkisi hem sanal hem de yazılı bir ortamda oluştuğu için, ÜYE’nin üyelik başvurusu girdisinin tamamlanması, başvurunun da aynı düzeyde, Firmalar Portalı tarafından kabulü ile ŞÖZLEŞME teşekkül etmiş olur. Karşılıklı hak ve yükümlülükler başvurunun kabulü ile yürürlüğe girer.